عضو شوید !

* لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است!

اخبار داغ

ما از روح خود در کالبد دوست می‌دمیم و برعکس.

تولید محتوا و نویسندگی آنلاین را دوست دارم. یکی از دلایلش این است که باعث دوستی من با انسان‌های شریف و باسوادی شده است. اهمیت دوستان و اطرافیان خوب بر هیچ‌کس پوشیده نیست. اگر می‌خواهیم رشد کنیم، باید خودمان را با انسان‌های کاربلد احاطه کنیم. توی این برگه تعدادی از دوستانی که فعالیت در سپهر اینترنت برایم به ارمغان آورده است را معرفی می‌کنم:

شاهین کلانتری

من و شاهین | خیابان انقلاب

آشنایی من با شاهین به سال 1396 برمی‌گردد. یعنی روزهایی که برای کنکور درس می‌خواندم. یک‌بار به طور اتفاقی با جستجوی کلمه‌ی نویسندگی با بلاگ شاهین آشنا شدم. همان یک‌بار مطالعه‌ی نوشته‌هایش باعث شد که خواننده‌ی پر و پا قرصش شوم. آتش سوزان نوشتن را شاهین در قلب من افروخت. قلم‌اندازی‌هایم را سال 1397، بعد از یک سال مطالعه‌ی مداوم بلاگش شروع شد. یک کلاس نویسندگی در تلگرام راه انداخته بود. بدون این‌که فکر کنم در کلاسش ثبت‌نام کردم و از همان موقع می‌نویسم. شاهین همیشه دوست و انسانی مهم در زندگی من خواهد بود.

نیما شفیع زاده

دوستان من

 

با نیما دورادور آشنایی داشتم (خب توی حوزه‌ی محتوا و دیجیتال مارکتینگ کشور آدم سرشناسی است) اما آشنایی نزدیک‌مان وقتی بود که برای اولین بار می‌خواست برای بلاگش نیماتودی نویسنده جذب کند. در اینستاگرام لینک پرسش‌نامه‌ای را گذاشته بود که اگر دوست دارید درخواست خودتان را برای نویسنده شدن ثبت کنید. من هم به پرسش‌نامه جواب دادم و بعد از مصاحبه‌ای که 1 ماه و نیم طول کشید با انجام تسک‌های مختلف، به عنوان نویسنده در نیماتودی پذیرفته شدم. به‌خصوص از نیما چیزهای زیادی درباره‌ی بلاگ‌نویسی و بازاریابی محتوایی یاد گرفتم و از طریق خود نیما با آدم‌های کاربلدی توی حوزه‌ی دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم و به همین خاطر همیشه قدردانش هستم.

قالب وردپرس ساخته شده توسط گیلیون. این وبسایت برای پوریا جامعی است. | طراح و پشتیبان فنی: منصور احمد زاده